2023-12-05

Vitalize - od Mills Nutrients

Vitalize—przełom w zdrowiu i wzroście roślin

Jako plantator, z pewnością dążysz do zapewnienia swoim roślinom jak najlepszych warunków wzrostu. Wiedząc, jak ciężko pracujesz, aby zaspokoić ich potrzeby, w Mills Nutrients pragniemy wesprzeć Twój trud poprzez wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania jakim jest Vitalize. To niczym niespodziewany najlepszy przyjaciel Twoich roślin.

Czym jest Vitalize?

Vitalize to szybko działająca forma krzemu opracowana przez Mills Nutrients, która nie tylko zwiększa pobieranie składników odżywczych, lecz także przyspiesza wzrost roślin oraz zapewnia ochronę przed chorobami, jak na przykład pleśń. Jest to niezwykle skuteczne narzędzie dla plantatorów, które pozwoli Ci dostrzec różnicę w uprawie. Jest ponad 1000 razy bardziej rozpuszczalny niż jakikolwiek inny krzem, a efekty jego działania stają się widoczne już po 24-36 godzinach!

Jakie korzyści niesie ze sobą Vitalize?

1. Stymuluje wzrost

Mills Vitalize działa szybko i skutecznie. W ciągu 24 godzin ściany komórkowe Twoich roślin tworzą strukturę krzemowo-celulozową, znacznie wytrzymalszą niż sama struktura celulozy. Dzięki właściwościom krzemu, rośliny szybciej rosną, tworząc bardziej odporną strukturę komórkową.

insekty robaki przędziorki rośliny szkodzą

2. Poprawia pobieranie składników odżywczych

Dzięki bardziej wytrzymałym i gładkim ścianom komórkowym, rośliny efektywniej pobierają składniki odżywcze. Zwiększa to przyswajanie cynku oraz zwiększa dostępność azotu w glebie. Dodatkowo, krzem naturalnie reguluje pobieranie fosforu, eliminując ryzyko nadmiernego poboru tego składnika w fazie kwitnienia.

3. Wspomaga wchłanianie wapnia

Vitalize zapewnia lepsze korzenie we wczesnym stadium rozwoju, co sprzyja wchłanianiu wapnia. Kontrolując procesy metaboliczne roślin, wzmacnia ich odporność, co sprawia, że rośliny są bardziej wydajne nawet w trudnych fazach uprawy.

4. Chroni przed zatruciem metalami

Rośliny potrzebują niektórych metali do wzrostu, jednak nadmiar może być szkodliwy. Vitalize konkurować będzie z nadmiarem metali, zapobiegając zatruciu roślin i negatywnym skutkom dla plonu.

zatrucie metalami metal szkodliwe roślin metale

5. Chroni przed insektami i chorobami

Vitalize wzmacnia ściany komórkowe roślin, utrudniając przedostanie się szkodnikom oraz zapobiegając rozwojowi pleśni. Może być stosowany metodą karmienia dolistnego, tworząc dodatkową warstwę ochronną na liściach i łodygach.

insekty robaki przędziorki rośliny szkodzą

6. Poprawia plon

Dzięki zastosowaniu krzemu, Twoje rośliny rosną zdrowiej, posiadają większe liście oraz silniejsze łodygi i gałęzie. Wysoka wydajność fotosyntezy przekłada się na zwiększone plony.

plony cannabis marihuana medyczna większe

Jak stosować Vitalize?

Ponieważ Mills Vitalize działa tak efektywnie, potrzebna jest tylko niewielka ilość produktu. W okresie wegetacji roślina potrzebuje tylko 0,2 ml na 1 litr, a w późniejszej fazie kwitnienia 0,1 ml na 1 litr. Sprawdź wykresy wzrostu Mills, aby maksymalnie wykorzystać potencjał Vitalize.

tabela dawkowanie vitalize mills pays the bills nawozy rośliny zielone zdrowe

Możesz skorzystać z kalkulatora nawożenia oraz tabeli przygotowanej przez specjalistów z Mills Nutrients!

Vitalize od Mills Nutrients to wsparcie, które może znacząco wpłynąć na zdrowie i wzrost Twoich roślin. Daj swoim roślinom szansę na lepszy rozwój i obserwuj wyraźne rezultaty już w ciągu 24 godzin od zastosowania!

Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1183 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-14
Polecam
2024-05-11
Szybka dyskretna wysyłka ;)
pixel