2020-06-05

Podłoże canna coco

Czym jest Canna Coco?Canna Coco to naturalne podłoże do uprawy roślin, stworzenie na bazie kokosa. Podłoże kokosowe to produkt organiczny, który nie posiada wirusów, dodatków chemicznych i chorób gleby. Dodatkowo canna coco jest delikatne o jednolitej strukturze.


Zalety używania Canna Coco w uprawie:- Canna Coco nie została poddana obróbce parą, ale to nie jedyna właściwość, która odróżnia ten substrat od pozostałych. Decyduje o tym również zastosowanie czystych materiałów źródłowych pierwszej jakości, które pochodzą z Indii. Urządzenia produkcyjne do namaczania kokosu wykorzystują świeżą wodę, co daje pewność, że żadne sole nie znajda się w kontakcie z Canna Coco. Gwarancja czystego produktu.

Canna Coco  łączy w sobie silny system korzeniowy, potężny wzrost i możliwość ponownego zastosowania. Łączy w sobie również tolerancję i masę organiczną gleby, które są precyzyjnie dawkowane w hydroponice.

Canna Coco posiada kompleksową równowagę pomiędzy wodą i powietrzem, co oznacza, że przewyższa inne substraty.

- Canna Coco może być stosowana kilka razy i stanowi doskonały polepszacz po użyciu.

CANNA COCO to produkty nie tylko wysokiej jakości, ale również wyjątkowo przyjazne dla środowiska. Przez wiele lat surowiec ten był traktowany jako odpad, a w takich krajach, jak Sri Lanka czy Indie krajobraz szpeciły ogromne i bezużyteczne kokosowe hałdy. Poddane specjalnemu biologicznemu procesowi kompostowania odpady te zostały przekształcone w wysokiej jakości produkt. Ta innowacja była, i ciągle jest, ważnym elementem lokalnej gospodarki w Indiach i na Sri Lance. To oraz unikalna charakterystyka wzrostu sprawiają, że Canna Coco będzie znakomitym systemem teraz i w przyszłości!


Stosowanie Canna Coco to gwarantowane od 6 do 10% większe plonyNa systemy korzeniowe roślin ma wpływ nie tylko woda. Pamiętajmy o tym że istotnym czynnikiem jest także powietrze. Dzięki powietrzu możemy osiągnąć od 6 do nawet 10 % wyższe plony tak wykazały badania przeprowadzane przez ostatni okres czasu. Dzięki powietrzu możemy również zmniejszyć użycie nawozów co pozwala nam zaoszczędzić dużo pieniędzy. Zwiększenie wzrostu systemu korzeniowego oznacza znaczne polepszenie pobierania wody i substancji pokarmowych odpowiednich do lepszego i szybszego wzrostu naszych roślin. Jeżeli chcemy nasycić nasze podłoże powietrzem dla lepszego rozwoju naszego systemu korzeniowego, musimy podlewać podłoże sporadycznie jedynie tak uzyskamy odpowiedni efekt. Badania przeprowadzone w tym kierunku udowodniły nam że, nawadnianie metodą kropelkową jedynie raz dziennie daje nam aż 3% więcej powietrza w podłożu canna coco. Dzięki podłożu kokosowemu zaoszczędzisz czas i polepszysz dodatkowo uprawę roślin.Jak należy podlewać rośliny przy stosowaniu Canna Coco:Tryb ręczny:

- Musimy codziennie dostarczyć wodę z nawozem kokosowym
- Jeżeli nie mamy możliwości podlewania codziennego zalecana jest większa doniczka

Tryb automatyczny:

- w trybie automatycznym musimy podlewać rośliny od 3 do 6 razy dziennie z nawozem kokosowym

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1185 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Wszystko perfekcyjnie, polecam pozdrawiam
2024-05-11
Fast delivery, friendly and quick customer support Can only recommend
pixel