2020-06-30

Canna boost - stymulator wzrostu

Czym jest canna boost?

Canna boost jest dodatkowym nawozem na fazę kwitnienia i stymulatorem wzrostu którego używamy do przyśpieszenia wzrostu naszych roślin poprzez zapewnienie im odpowiednio sprzyjającego metabolizmu. Dzięki stosowaniu Canna boost zapewniasz odpowiedni metabolizm dla swoich roślin a to skutkuje nie tylko szybszym wzrostem roślin ale także polepsza ilość plonów.

Canna boost to jedno z najnowszych osiągnięć w dziedzinie nauki, tak jak Canna PK 13/14 czy też Canna coco.

Stymulator wzrostu canna boost poprawia pobieranie substancji pokarmowych odpowiednich do prawidłowego rozwoju roślin m.in takie jak:


-AZOT
-FOSFOR
-POTAS
-WAPŃ

Silny stymulator i aktywator kwitnienia pobudza produkcję kwiatów, zapewnia gęstsze i pełniejsze zbiory oraz poprawia smak i aromat suszu.
Canna boost nie jest tylko zwykłym stymulatorem kwitnienia, ponieważ udostępnia nam lepsze rozprowadzanie naturalnych regulatorów kwitnienia jak i substancji pokarmowych. Dzięki temu owoce dojrzewają równomiernie. Stymulator polepsza u roślin energie, która odpowiada za ochronę przed patogenami. Jeżeli dla roślin podczas wzrostu zabraknie energii, przeważnie spada odporność na różne choroby, co zazwyczaj ma duży wpływ na plony. W obecnych czasach jakość pełni dużą rolę, dlatego jeżeli stosujesz canna boost to stawiasz nie tylko na ilość ale także na jakość plonów.
Dostępność składników odżywczych jest niezwykle ważna dla osiągnięcia najlepszych wyników. Pożywki CANNA zapewniają dostępność wszystkich składników odżywczych. Jeszcze lepsze wyniki można uzyskać stosując PK13/14 razem z Canna Boost.
Dzieje się tak, ponieważ PK 13/14 dostarcza roślinie dodatkowych składników kwitnienia, zaś canna boost zapewnia jej odpowiednią ilość energii niezbędną do wykorzystania tych składników.

Jak stosować canna boost? / Tabela dawkowania canna boost


Canna Boost może być podawany ręcznie, przez nawadnianie rozpylaniem lub przez dożywianie liścia

● Przed użyciem wstrząśnij butelką
● Nie używaj w kombinacji z produktami zawierającymi nadtlenek wodoru (H202)
● Sporządzony roztwór możesz używać przez 7 dni
● Zalecane używanie pożywki (2ML na 1L wody) od chwili gdy kwiaty zaczynają się kształtować.
● Po 14 dniach kształtowania kwiatów 4ML na 1L wody)
● CANNA BOOST może być podawany ręcznie, przez nawadnianie rozpylaniem lub przez dożywianie liścia


Skład CANNA BOOST:

skład canna boost

 
Stymulator Canna Boost można stosować przy każdej metodzie uprawy. Canna boost jest uniwersalnym stymulatorem kwitnienia, co oznacza, że można używać go w każdym systemie uprawy w połączeniu z wszelakiego rodzaju odżywianiem. Canna boost może być również wykorzystywany jako spray do liści. Rośliny mogą wchłonąć ten preparat poprzez liście.
Polecane
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1239 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Szybka dostawa i dobre gratisy
2024-07-09
Dobra robota szybka dostawa
pixel